7/20/2020

Novadā paveiktais

Katru gadu Rundāles novada domē tiek sagatavots publiskais pārskats. Tas ir atskats uz novadā paveikto iepriekšējā gadā, kurā katra struktūrvienība aprakstījusi gada laikā paveikto.
Katram rundālietim būs saistoši izlasīt par iegūtajiem finanšu līdzekļiem un to izlietojumu, par ieviestajiem projektiem un sasniegumiem.
Publiskais pārskats ietver kultūras sadaļu, kur zināma vieta ir arī bibliotēkām.Publiskie pārskati par Rundāles novadu no 2009. gada pieejami katrā novada bibliotēkā un mājas lapā www.rundale.lv.

1 komentārs:

 1. Paldies par visu, Dr Makha! Pēc tam, kad es sazinājos ar jums, lai palīdzētu man pārtraukt šķiršanos no vīra, mans vīrs pārtrauca aizpildīt šķiršanās dokumentus, un tagad viss ir daudz labāk. Kā jūs teicāt, viss šķiršanās process ir atcelts, sliktā sieviete, kas radīja problēmas manā laulībā, ir pametusi manu vīru, un tagad mēs esam ļoti laimīgi kopā. Es dalos šajā dzīves pieredzē ar visiem, kas saskaras ar līdzīgiem izaicinājumiem attiecībās, laulībā vai jebkurā citā jautājumā. , jūs varat sazināties ar Dr Makha, izmantojot WhatsApp +1(815)564-3618
  Viņa pārvalda šādas burvestības:
  * mīlestības burvestības
  * kāzu burvestības
  * naudas maģija
  * skaista burvestība
  * laimes burvestība
  * Seksa pievilcības burvestības
  * AIDS izārstēšanas maģija
  * Kazino ala
  * Noņemtas nolādētās alas
  * Aizsardzības burvestība
  * loterijas maģija
  * Laimes burvestības
  * Auglības burvestība
  * Telekinēzes gredzens 💍
  E-pasts: makharituals@gmail.com
  Whatsapp +1(815)564-3618

  AtbildētDzēst